Zadzwoń: 790 525 525 rezerwacje@willaponiatowskiego.pl
Willa Poniatowskiego Grodzisk Mazowiecki, Noclegi Grodzisk Mazowiecki, Kwatery Grodzisk, Pracowniczy Grodzisk, Hotel Pracowniczy Grodzisk,

Willa Poniatowskiego , jest to obiekt wpisany do rejestru innych obiektów świadczących usługi hotelarskie prowadzonego przez Burmistrza Grodziska Mazowieckiego.  Obiekt znajduje się w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Ks. Józefa Poniatowskiego 50a.
Willa Dysponuje 7 pokojami każdy wyposażony w łazienkę z natryskiem. Pokoje są wykończone w wyższym standardzie dzięki czemu pobyt w obiekcie gwarantuje  komfort wypoczynki i aby zapewnić naszym gościom komfortowe warunki pobytu, pragniemy poinformować państwa, iż na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenie tytoniu – zwłaszcza w pokojach, kuchni i korytarzach. niestosowanie się do tych zaleceń będzie równoznaczne z pokryciem kosztów ozonowania pokoju w wysokości 500,00 pln. Dla osób palących wyznaczona jest strefa poza budynkiem. Obiekt jest przyjazny alergikom, zwierzęta nie są akceptowane.
Goście obiektu mają możliwość korzystania z w pełni wyposażonej kuchni. W której będą mogli przygotować posiłki wg. Własnego uznania i apetytu.
Na terenie Willi znajduje się zamykany parking objęty monitoringiem.  Wszystkie części wspólne objęte są stałym monitoringiem kamer. Każde pomieszczenie zabezpieczone jest detektory dymu  a każda próba naruszenia zakazu palenia jest surowo karana, w trosce o innych gości.
W obiekcie obowiązuje zachowanie ciszy od godz. 22:00 do godz. 7:00 dnia następnego. Zachowanie gości i osób korzystających z usług obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Willa może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
Zapraszamy do Współpracy z naszym obiektem.
W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt

 

 „Willa Poniatowskiego”
ul. Ks. Józefa Poniatowskiego 50a , 05-825 Grodzisk Mazowiecki
TEL: + 48. 790 525 525